پیش دبستانی و دبستان دختران ترنج

سخن مدیر

بعنوان مدیر و موسس دختران ترنج با نزدیک به 50 سال سابقه کار خوشحالم که اهمیت به کودکان کشورم باعث شد تا با یاری خدای متعال در عرصه آموزش و پرورش خدمت کنیم.

 فرایند آموزش و پرورش در مقطع تحصیلی ابتدایی از اهمیت، ظرافت و پیچیدگی خاصی برخوردار است. به نحوی که بسیاری از اندیشمندان، پرورش را در این مقطع حتی بر آموزش نیز ترجیح می‌دهند.

آخرين يافته­ هاي علمي دانشمندان در سراسر جهان گواه بر اين مدعاست كه موفقيت فرزندان شما نه فقط در گرو هوش تحصيلي كه بيشتر در گرو پرورش هوش عاطفي آنهاست.

تفاوتی که بین مدارس مختلف در زمینه فعالیت های آموزشی و پرورشی مشاهده می گردد ناشی از وجود یا عدم وجود برنامه ریزی بوده که مدرسه دختران ترنج تاکید زیادی روی این مورد دارد.

دانش آموزان این دبستان به داشتن علاقه وافر به فراگیری دانش و هنر و هچنین آگاهی از مهارت های زندگی روزمره با روحیه‌ای شاداب مطابق با بهترین استانداردهای مورد قبول جهانی همسو هستند

اینجانب نزدیک به پنج دهه همیشه سعی و تلاش نموده ام که اهداف فوق توأم با شادی و نشاط در محیطی آرام و زیبا با موفقیت انجام گردد. با یاری خداوند یکتا و همکاری خانواده های محترم در زمینه های مختلف تحقق اهداف فوق انشاالله میسر خواهد شد.

آخرین دیدگاه‌ها

    بایگانی‌ها